ProduktyCertifikaceKontaktyO společnostiReferenceFotogalerie
 

Firma vznikla v březnu 2011 jako společný česko-čínský podnik.

Čínský společník, Tianjin Sunrise Elevator Parts Co., Ltd je v současné době jedním z nejvýznamnějších světových výrobců výtahových vodítek s roční kapacitou 60 000 t. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a schváleným dodavatelem mnoha významných nadnárodních firmem ( OTIS, Schindler, Fujitec, ThyssenKrupp, KONE )

Z české strany je přínosem letitá zkušenost v oboru, dokonalá znalost produktu a požadavků evropského trhu, která je zprostředkovávána čínským výrobcům a následně promítána do kvality a způsobu dodávek vodítek s příslušenstvím na evropský trh.

Nabízíme dodávky výtahových vodítek včetně příslušenství jak ve standartním provedení, (délka 5m, standardní počet tyčí ve svazcích ) tak zakázkově ( včetně nestandardních délek a mezikusů ).

Dodávky jsme schopni realizovat jak napřímo z Číny k našemu finálnímu zákazníkovi, tak z našeho skladu v Dýšině, Česká republika.

V roce 2016 jsme rozšířili naše dodavatelské portfolio o další čínské dodavatele. Monitorujeme pro Vás trh a zůstáváme konkurenceschopní.

   
 


Czech Sunrise Elevator Parts s.r.o. (c) 2012